PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Duminica
14/07
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
0834 / 19:00 / CFR Cluj vs Dinamo
Pauza
1-2
Final
3-2
Primul Corner
2
Total cornere
9
Total cornere gazde
7
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
6
Total cornere repriza secunda
3
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
2
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
14
Primul penalty
1
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Durel Avounou(Anulat); Karlo Muhar(Anulat); Catalin Cirjan;
Orice marcator
Durel Avounou(Anulat); Karlo Muhar(Anulat); Alt Marcator CFR Cluj; Daniel Birligea; Panagiotis Tachtsidis; Rezerva CFR Cluj; Hakim Abdallah; Catalin Cirjan;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Argentina
Argentina Primera B
0619 / 21:00 / Comunicaciones vs Canuelas FC
Pauza
2-0
Final
2-1
0622 / 21:00 / Csyd Liniers vs Deportivo Laferrere
Pauza
0-0
Final
0-1
0615 / 21:00 / Argentino de Merlo vs Deportivo M.
Pauza
3-0
Final
4-0
0625 / 21:00 / Villa San Carlos vs Excursionistas
Pauza
1-0
Final
2-2
0621 / 21:00 / CSD Flandria vs Club Atletico Acassuso
Pauza
0-0
Final
0-0
Argentina Primera C
0660 / 18:59 / El Porvenir vs Deportivo Paraguayo
Pauza
1-0
Final
2-0
0661 / 21:00 / General Lamadrid vs Argentino de Rosario
Pauza
0-0
Final
2-1
0659 / 21:00 / Deportivo Muniz vs Defensores de Cambaceres
Pauza
1-0
Final
2-0
0657 / 21:00 / Club Mercedes vs CA Atlas
Pauza
0-0
Final
1-0
0663 / 21:00 / Juventud Unida San Miguel vs CDM Leandro N. Alem
Pauza
0-1
Final
2-2
0656 / 21:10 / Claypole vs Central Ballester
Pauza
0-0
Final
0-0
Argentina Primera Nacional
0640 / 00:00 / Tristan Suarez vs Racing de Cordoba
Pauza
0-0
Final
1-0
0604 / 22:00 / Agropecuario Argentino vs Club Atletico Guemes
Pauza
1-1
Final
3-1
0610 / 21:00 / Guillermo Brown vs Gimnasia Jujuy
Pauza
0-0
Final
0-0
0613 / 23:59 / San Martin S.J. vs CD Maipu
Pauza
1-0
Final
1-0
0606 / 20:00 / Arsenal de Sarandi vs Ferro Carril
Pauza
0-0
Final
0-0
0614 / 22:00 / San Martín Tucumán vs CA San Miguel
Pauza
1-0
Final
1-0
0607 / 22:00 / Estudiantes Rio Cuarto vs Almirante Brown
Pauza
0-0
Final
0-1
0605 / 21:00 / Aldosivi vs Club Atletico Atlanta
Pauza
1-0
Final
2-1
0611 / 22:00 / Mitre SdE vs Defensores Unidos
Pauza
1-0
Final
1-0
0609 / 21:30 / Gimnasia Y Tiro de Salta vs Deportivo Madryn
Pauza
0-0
Final
0-0
0612 / 20:00 / Nueva Chicago vs San Telmo
Pauza
0-1
Final
0-3
0866 / 22:00 / Patronato vs Colon SF
Pauza
1-0
Final
1-0
Argentina Turneu Federal A
0864 / 21:30 / Villa Mitre de Bahia Blanca vs Club Circulo Deportivo
Pauza
1-0
Final
2-0
0850 / 21:30 / CA Germinal vs Deportivo Rincon
Pauza
0-0
Final
0-0
0861 / 21:00 / Sol de Mayo vs Cipolletti
Pauza
1-0
Final
1-1
0860 / 21:30 / Kimberley de Mar Del Plata vs Olimpo Bahia
Pauza
0-0
Final
0-0
0848 / 21:30 / AC San Martin de Mendoza vs CA Ferro Carril Oeste General Pico
Pauza
0-0
Final
0-0
0849 / 21:30 / Atletico Camioneros vs CD Argentino Monte Maiz
Pauza
1-1
Final
1-2
0851 / 21:30 / CA Juventud Unida Universitario San Luis vs Gutierrez SC
Pauza
0-0
Final
0-1
0854 / 21:30 / Ciudad de Bolivar vs Estudiantes San Luis
Pauza
0-1
Final
2-1
0857 / 21:30 / Huracan Las Heras vs CSB Atenas
Pauza
0-0
Final
2-0
0859 / 23:00 / Juventud Antoniana vs CA Sol de America de Formosa
Pauza
0-1
Final
1-2
0863 / 21:30 / Sportivo General San Martin vs Boca Unidos
Pauza
0-2
Final
1-3
0852 / 22:00 / CA Sarmiento de la Banda vs Central Norte Salta
Pauza
0-1
Final
2-1
0856 / 21:30 / Gimnasia Y Esgrima vs CD de Pronunciamiento
Pauza
0-0
Final
1-1
0855 / 21:00 / Douglas H. vs Sportivo Las Parejas
Pauza
1-0
Final
1-0
0862 / 23:15 / Sp. Belgrano de S. F. vs Def. de Belgrano
Pauza
0-0
Final
0-0
Australia
Australia NPL Queensland
0742 / 09:00 / Peninsula Power FC vs Brisbane Roar FC Youth
Pauza
2-0
Final
4-0
0741 / 09:00 / Gold Coast Knights vs Sunshine Coast Wanderers
Pauza
2-0
Final
4-2
Australia NPL Capital
0737 / 08:00 / Tuggeranong Utd vs O Connor Knights FC
Pauza
0-0
Final
1-2
0736 / 08:00 / Canberra FC vs Cooma Tigers
Pauza
0-0
Final
3-1
Australia NPL Victoria
0740 / 08:00 / St Albans Saints vs Altona Magic SC
Pauza
1-2
Final
3-2
Australia NSW Nord
0735 / 07:30 / Weston Workers FC vs New Lambton FC
Pauza
1-0
Final
3-0
0734 / 07:30 / Hamilton Olympic FC vs Valentine FC
Pauza
0-0
Final
0-0
Australia NSW Premier
0738 / 08:00 / Rockdale City Suns vs Sydney United
Pauza
4-0
Final
4-0
0739 / 08:00 / Western Sydney Wanderers FC vs Manly Utd. FC
Pauza
0-0
Final
0-1
Belarus
Belarus Cupa
0807 / 16:00 / Krumkachy vs FC Dnepr Mogilev
Pauza
0-1
Final
0-1
0317 / 15:00 / FC Orsha vs FK Arsenal Dzerzhinsk
Pauza
0-2
Final
0-3
0318 / 18:00 / FC Volna Pinsk vs Soligorsk
Pauza
0-0
Final
1-0
0319 / 18:00 / Maxline Rogachev vs FC Naftan Novopolotsk
Pauza
0-0
Final
1-1
Bolivia
Bolivia Clausura
0648 / 00:30 / Club Deportivo Aurora vs GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Pauza
2-0
Final
2-1
0702 / 03:00 / The Strongest vs FC Universitario de Vinto
Pauza
1-0
Final
1-0
0867 / 22:00 / Nacional Potosi vs Wilstermann
Pauza
0-0
Final
0-0
0890 / 23:59 / Blooming vs Bolivar
Pauza
0-2
Final
0-5
Brazilia
Brazilia - Copa Paulista
0817 / 16:30 / Atletica Francana SP vs Botafogo SP
Pauza
0-0
Final
0-0
Brazilia Cupa
0650 / 17:00 / Gremio RS vs Operario PR
Pauza
2-1
Final
3-1
Marcheaza prima
1
0644 / 00:00 / CA Paranaense PR vs Ypiranga RS
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Brazilia Div. 2
0641 / 00:00 / CRB AL vs Coritiba PR
Pauza
0-1
Final
2-1
0893 / 23:59 / Chapecoense SC vs Brusque SC
Pauza
0-1
Final
1-1
0868 / 22:00 / Vila Nova GO vs Avai
Pauza
0-1
Final
2-1
Brazilia Div. 3
0897 / 23:59 / CSA AL vs Floresta EC CE
Pauza
0-2
Final
1-2
0898 / 23:59 / Nautico vs Figueirense
Pauza
2-0
Final
4-0
0653 / 01:30 / Sampaio Correa MA vs Sao Jose RS
Pauza
0-0
Final
2-0
0882 / 22:30 / Volta Redonda RJ vs Sao Bernardo SP
Pauza
1-1
Final
1-3
Brazilia Div. 4
0884 / 23:00 / Fluminense EC PI vs Aguia de Maraba PA
Pauza
1-1
Final
1-2
0870 / 22:00 / Cameta PA vs Tocantinopolis EC TO
Pauza
2-1
Final
3-1
0874 / 22:00 / Moto Clube MA vs Altos PI
Pauza
0-1
Final
1-2
0875 / 22:00 / Sousa EC PB vs Treze PB
Pauza
1-1
Final
1-1
0839 / 21:00 / Maracana CE vs Potiguar RN
Pauza
0-0
Final
2-0
0871 / 22:00 / CS Esportiva AL vs AO Itabaiana SE
Pauza
2-1
Final
2-1
0876 / 00:00 / Trem AP vs Porto Velho Ec/Ro
Pauza
0-0
Final
0-2
0865 / 21:30 / Brasiliense DF vs Crac GO
Pauza
0-0
Final
2-0
0643 / 00:00 / Mixto MT vs Anapolis GO
Pauza
1-0
Final
1-1
0873 / 01:00 / Itabuna EC BA vs Ipatinga MG
Pauza
0-0
Final
0-0
0872 / 22:00 / Democrata SL MG vs Audax Rio RJ
Pauza
2-1
Final
2-3
0838 / 21:00 / Avenida RS vs Hercilio Luz SC
Pauza
0-0
Final
0-0
0883 / 22:00 / Concordia AC SC vs Novo Hamburgo RS
Pauza
0-0
Final
1-1
0642 / 22:00 / Cianorte PR vs Cascavel PR
Pauza
1-0
Final
1-1
0869 / 22:00 / Barra FC vs Brasil de Pelotas RS
Pauza
1-1
Final
2-2
Canada
Canada CSL
0841 / 21:00 / Serbian White Eagles vs Toronto Falcons
Pauza
0-0
Final
1-2
Canada Premier League
0900 / 23:59 / Forge FC vs Pacific FC
Pauza
0-1
Final
2-1
Chile
Chile Cupa
0649 / 00:30 / Colo Colo vs CD Santa Cruz
Pauza
0-0
Final
1-0
0877 / 22:00 / Cobresal vs Coquimbo Unido
Pauza
1-0
Final
1-0
0895 / 23:59 / U. De Chile vs Everton de Vina Del Mar
Pauza
0-0
Final
1-0
Chile Divizia Secunda
0832 / 19:00 / Melipilla vs CD Trasandino de Los Andes
Pauza
2-1
Final
3-1
0879 / 22:00 / Real San Joaquin vs General Velasquez
Pauza
1-1
Final
1-1
0842 / 02:00 / Arturo Fernandez Vial vs Lautaro de Bui­n
Pauza
0-0
Final
2-0
Chile Primera B
0835 / 19:30 / Deportes La Serena vs Antofagasta
Pauza
1-0
Final
2-1
0878 / 22:00 / San Felipe vs Curico Unido
Pauza
2-0
Final
3-1
0836 / 19:30 / Santiago Morning vs Deportes Limache
Pauza
0-0
Final
1-0
0904 / 23:59 / Univ. Concepcion vs San Luis de Quillota
Pauza
0-0
Final
1-0
China
China - League 1
0787 / 14:00 / Liaoning Tieren FC vs Guangxi Pingguo Haliao
Pauza
0-1
Final
2-1
0788 / 14:00 / Yanbian Longding vs Wuxi Wugou
Pauza
0-0
Final
1-1
0791 / 14:30 / Shijiazhuang Gongfu FC vs Guangzhou FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0790 / 14:30 / Foshan Nanshi FC vs Qingdao Red Lions
Pauza
0-1
Final
1-1
China - League 2
0786 / 14:00 / Xian Chongde Ronghai vs Shandong Taishan B
Pauza
1-0
Final
2-0
0785 / 14:00 / Dalian Kun City vs Nantong Haimen Codion
Pauza
2-0
Final
3-0
0746 / 11:00 / Shanghai Port B vs Quanzhou Yaxin
Pauza
1-1
Final
3-2
0748 / 12:00 / Guangxi Hengchen FC vs Shenzhen Juniors FC
Pauza
2-0
Final
2-2
0749 / 12:00 / Jiangxi Dark Horse Junior vs Guangxi Lanhang
Pauza
1-0
Final
2-1
Copa America 2024
Copa America - Faza Eliminatorie
3452 / 03:00 / Canada vs Uruguay
Pauza
1-1
Final
2-2
Primul Corner
1
Total cornere
13
Total cornere gazde
7
Total cornere oaspeti
6
Total cornere prima repriza
6
Total cornere repriza secunda
7
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
2
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
8
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
Se califica
2
Prim marcator
Alphonso Davies(Anulat); Cyle Larin(Anulat); Jonathan David(Anulat); Liam Millar(Anulat); Theo Bair(Anulat); Luis Suarez(Anulat); Alt Marcator Uruguay;
Orice marcator
Cyle Larin(Anulat); Alt Marcator Canada; Jonathan David; Rezerva Canada; Alt Marcator Uruguay; Luis Suarez; Rezerva Uruguay;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Copa America - Golgheter
0117 / 23:55 / Lionel Messi(Arg) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0111 / 03:00 / Darwin Nunez (Uru) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0115 / 23:55 / Julian Alvarez (Arg) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0116 / 23:55 / Lautaro Martínez (Arg) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
1-0
0114 / 23:55 / Jhon Cordoba (Col) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0112 / 03:00 / Facundo Pellistri (Uru) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0118 / 23:55 / Luis Diaz (Col) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0110 / 03:00 / Brian Rodríguez (Uru) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0113 / 03:00 / Federico Valverde (Uru) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
Coreea de Sud
Coreea de Sud Div.1
0769 / 13:00 / Gwangju vs Incheon United
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0771 / 13:00 / Suwon City FC vs Daegu
Pauza
1-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
0770 / 13:00 / Sangju Sangmu vs Jeonbuk
Pauza
1-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
Coreea de Sud Div.2
0765 / 13:00 / Bucheon FC vs Gimpo Citizen FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0766 / 13:00 / Goyang vs Busan I Park
Pauza
0-1
Final
0-2
0767 / 13:00 / Seoul E-Land FC vs Seongnam
Pauza
0-0
Final
3-1
Coreea de Sud Div.3
0743 / 10:00 / Siheung Citizen FC vs Yeoju Citizen FC
Pauza
1-0
Final
4-1
0747 / 11:30 / Gwangju Fc vs Pocheon FC
Pauza
0-0
Final
2-1
0768 / 13:00 / Ulsan Citizen FC vs Mokpo City FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Estonia
Estonia Div.3
0792 / 15:00 / JK Narva Trans U21 vs Parnu Jalgpalliklubi
Pauza
1-0
Final
2-0
0793 / 15:00 / Tartu JK Tammeka U21 vs Nomme JK Kalju U21
Pauza
0-1
Final
2-4
Euro 2024
Euro 2024 - Faza Eliminatorie
3451 / 22:00 / Spania vs Anglia
Pauza
0-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Total cornere
12
Total cornere gazde
10
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
7
Total cornere repriza secunda
5
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
47
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
Se califica
1
Castiga in prelungiri
Castiga la penalty
Prim marcator
Joselu(Anulat); Ferran Torres(Anulat); Nico Williams;
Orice marcator
Joselu(Anulat); Ferran Torres(Anulat); Rezerva Spania; Mikel Oyarzabal; Nico Williams; Rezerva Anglia; Cole Palmer;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Euro 2024 - Golgheter
0076 / 22:00 / H. Kane (Ang) vs Golgheter
Pauza
1-0
Final
1-0
0077 / 22:00 / J. Bellingham (Ang) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0069 / 22:00 / A. Morata (Spa) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0071 / 22:00 / C. Gakpo (Ola) vs Golgheter
Pauza
1-0
Final
1-0
0079 / 22:00 / M. Depay (Ola) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0072 / 22:00 / D. Malen (Ola) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0075 / 22:00 / F. Torres (Spa) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0074 / 22:00 / F. Ruiz (Spa) vs Golgheter
Pauza
0-0
Final
0-1
0073 / 22:00 / D. Olmo (Spa) vs Golgheter
Pauza
1-0
Final
1-0
Filipine
Filipine Liga 1
0745 / 10:00 / Taguig FC vs Tuloy FC
Pauza
5-0
Final
6-1
0764 / 12:45 / Philippine Army FC vs Don Bosco Garelli United
Pauza
0-1
Final
0-1
0805 / 15:30 / Davao Aguilas vs Air Force FC
Pauza
3-0
Final
5-2
Finlanda
Finlanda Div. 1
0818 / 17:00 / EIF vs FC Inter Turku
Pauza
0-2
Final
0-7
Primul Corner
2
Total cornere
5
Total cornere gazde
3
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
0
Total cornere repriza secunda
5
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
25
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0829 / 18:30 / FC Lahti vs AC Oulu
Pauza
0-0
Final
1-2
Primul Corner
1
Total cornere
8
Total cornere gazde
7
Total cornere oaspeti
1
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
4
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
46
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Finlanda Div. 2
0824 / 18:00 / FF Jaro vs FC Ktp
Pauza
4-0
Final
5-2
Marcheaza prima
1
Finlanda Div. 3
0809 / 16:00 / Klubi 04 vs Rovaniemi Palloseura
Pauza
2-0
Final
3-0
India
India - Calcutta Premier
0758 / 12:30 / Aryans Sports vs Bss Sporting Club
Pauza
0-0
Final
1-1
International
Amicale cluburi
5343 / 18:00 / Hradec Kralove vs Taborsko
Pauza
0-0
Final
0-0
5338 / 15:00 / Brondby vs Dynamo Kiev
Pauza
0-1
Final
0-4
5335 / 13:00 / Braga vs Anderlecht
Pauza
0-0
Final
2-1
5337 / 14:30 / TUS Bersenbruck vs Borussia Monchengladbach II
Pauza
1-4
Final
1-7
5344 / 18:00 / Mura vs Zorya Lugansk
Pauza
0-0
Final
0-0
5340 / 17:00 / Bohemians Praga vs Trencin
Pauza
2-0
Final
4-0
5342 / 17:00 / Schalding Heining vs TSV 1860 Munchen
Pauza
0-2
Final
0-4
5336 / 14:00 / Zaglebie Lubin II vs Carina Gubin
Pauza
1-0
Final
2-0
5339 / 16:00 / Jahn Regensburg vs Eltersdorf
Pauza
2-1
Final
2-2
5341 / 17:00 / H&W Welders vs Glentoran
Pauza
0-2
Final
0-2
Amicale Feminin
4191 / 04:00 / El Salvador (F) vs Peru (F)
Pauza
2-1
Final
3-1
Islanda
Islanda Div.1
0819 / 17:00 / IF Vestri vs Ka Akureyri
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Japonia
Japonia Div.1
0751 / 12:00 / Tokyo Verdy vs Machida Zelvia
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0750 / 12:00 / Nagoya vs Kashiwa R.
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0759 / 12:30 / Kyoto vs Urawa RD
Pauza
0-0
Final
0-0
0760 / 12:30 / Sanfrecce Hiroshima vs Avispa Fukuoka
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0772 / 13:00 / Kawasaki Frontale vs Cerezo Osaka
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0773 / 13:00 / Shonan Bellmare vs Jubilo Iwata
Pauza
3-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
0774 / 13:00 / Tosu vs Gamba Osaka
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0784 / 13:30 / Yokahama F Marinos vs Kashima A.
Pauza
1-1
Final
4-1
Marcheaza prima
1
Japonia Div.2
0752 / 12:00 / Blaublitz Akita vs Renofa Yamaguchi
Pauza
0-0
Final
1-0
0753 / 12:00 / Mito Hollyhock vs Yokohama
Pauza
0-0
Final
2-2
0754 / 12:00 / Ventforet Kofu vs V-Varen Nagasaki
Pauza
0-1
Final
2-2
0776 / 13:00 / Montedio Yamagata vs Iwaki FC
Pauza
0-1
Final
1-2
0778 / 13:00 / Tochigi SC vs Fagiano Okayama
Pauza
1-1
Final
1-1
0775 / 13:00 / Chiba vs Roasso Kumamoto
Pauza
0-0
Final
0-2
0779 / 13:00 / Tokushima Vortis vs Vegalta Sendai
Pauza
1-0
Final
2-0
0777 / 13:00 / Oita vs Shimizu SP
Pauza
0-1
Final
0-2
Japonia Div.3
0756 / 12:00 / Matsumoto Yamaga FC vs FC Osaka
Pauza
2-0
Final
2-0
0755 / 12:00 / Giravanz Kitakyushu vs Tegevajaro Miyazaki
Pauza
0-0
Final
1-0
0780 / 13:00 / FC Imabari vs Zwiegen Kanazawa
Pauza
1-0
Final
3-0
Kazakstan
Kazakhstan Premier League
0810 / 16:00 / FC Kairat Almaty vs FC Zhenis
Pauza
0-0
Final
1-1
Letonia
Letonia Cupa
0820 / 17:00 / FK Jelgava vs FK Liepaja
Pauza
0-2
Final
2-4
0826 / 18:00 / FK Tukums 2000/Tss vs Valmiera Fk/Bjss
Pauza
0-2
Final
2-3
Lituania
Lituania Div.2
0781 / 13:00 / FKS Ukmerge vs Vjfm Fortuna Kaunas
Pauza
1-1
Final
3-2
Malaesia
Malaezia Super League
0804 / 15:15 / Kuala Lumpur FA vs Selangor FC
Pauza
0-0
Final
1-0
Mexic
Mexic - Primera Division
0719 / 04:10 / Deportivo Toluca vs Juarez FC
Pauza
2-0
Final
3-2
Marcheaza prima
1
0722 / 04:35 / Santos Laguna vs U.N.A.M.- Pumas
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0733 / 06:10 / CF Monterrey vs Cruz Azul
Pauza
0-2
Final
0-4
Marcheaza prima
2
0668 / 02:00 / Necaxa vs Puebla
Pauza
2-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
0667 / 02:00 / Leon vs CF Pachuca
Pauza
0-0
Final
0-0
Myanmar
Myanmar National League
0757 / 12:00 / Ayeyawady United vs Dagon Port FC
Pauza
1-1
Final
1-2
0762 / 12:30 / Hantharwady United vs Thitsar Arman FC
Pauza
0-0
Final
1-0
Norvegia
Norvegia Div. 3 Gr.1
0789 / 14:00 / Vard Haugesund vs Brattvaag
Pauza
0-0
Final
1-3
0802 / 15:00 / Sotra SK vs Brann 2
Pauza
3-0
Final
4-4
0814 / 16:00 / Jerv FK vs Viking FK 2
Pauza
0-1
Final
2-1
Norvegia div. 4
0795 / 15:00 / Aaskollen vs Gamle Oslo FK
Pauza
0-3
Final
1-8
0796 / 15:00 / Aassiden vs Asker
Pauza
1-5
Final
3-8
0797 / 15:00 / Forde vs IL Sandviken
Pauza
2-3
Final
2-5
0799 / 15:00 / SK Djerv 1919 vs Askoey FK
Pauza
1-2
Final
3-3
0812 / 16:00 / Os vs FK Haugesund 2
Pauza
2-0
Final
3-1
0800 / 15:00 / Start 2 vs Sandefjord Fotball 2
Pauza
0-0
Final
0-4
0801 / 15:00 / Vidar FK vs Mandalskameratene
Pauza
2-0
Final
4-0
0798 / 15:00 / Pors Grenland vs Staal Jorpeland
Pauza
0-1
Final
2-1
0813 / 16:00 / Vindbjart vs Odds BK 2
Pauza
2-0
Final
3-0
Noua Zeelanda
Noua Zeelanda - Liga Centrala
0724 / 05:00 / Napier City Rovers AFC vs Wellington Phoenix
Pauza
0-0
Final
2-0
Noua Zeelanda - Liga Sud
0731 / 05:45 / Universities of Canterbury AFC vs Christchurch United FC
Pauza
0-0
Final
0-1
Paraguay
Paraguay Div. 2
5107 / 17:00 / Martin Ledesma vs Sp. San Lorenzo
Pauza
0-0
Final
0-1
5106 / 17:00 / 12 de Junio de Villa Hayes vs Rubio Nu
Pauza
0-0
Final
0-0
Peru
Peru Div.2
4670 / 21:15 / Alianza Universidad De Huanuco vs FC Carlos Stein
Pauza
1-0
Final
7-0
4669 / 21:00 / Ayacucho vs Comerciantes FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Peru Primera Division - Clausura
1693 / 02:00 / U. de Deportes vs Carlos Mannucci
Pauza
2-0
Final
6-0
1694 / 21:00 / Alianza Atletico vs Atletico Grau
Pauza
0-0
Final
0-0
1695 / 23:00 / Sport Boys vs Sport Huancayo
Pauza
0-0
Final
2-1
1696 / 23:15 / Cusco FC vs Melgar
Pauza
0-2
Final
0-3
Rusia
Rusia Div.1
0830 / 18:30 / Torpedo Moscow vs SKA Energiya
Pauza
1-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
0782 / 13:00 / Yenisey vs FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0837 / 19:30 / Rodina Moscow vs Baltika
Pauza
0-0
Final
0-0
0828 / 18:00 / Neftek. Nizhnekamsk vs FK Tyumen
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0514 / 16:00 / Yaroslavl vs Rotor Volgograd
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0815 / 16:00 / Ural Ekaterinburg vs Sochi
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0827 / 20:00 / Chayka Peschanokopskoye vs FC Sokol Saratov
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Singapore
Singapore Div.1
0783 / 13:00 / Hougang United FC vs Young Lions
Pauza
0-1
Final
2-2
SUA
USA MLS
0692 / 02:30 / FC Cincinnati vs Charlotte FC
Pauza
1-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0691 / 02:30 / DC United vs Nashville SC
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0693 / 02:30 / Montreal Impact vs Atlanta United
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0694 / 02:30 / New England Revolution vs Orlando City SC
Pauza
1-0
Final
1-3
Marcheaza prima
1
0695 / 02:30 / Toronto FC vs Philadelphia Union
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0714 / 03:30 / Austin FC vs Seattle Sounders
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0715 / 03:30 / Chicago Fire vs New York City FC
Pauza
0-0
Final
0-0
0716 / 03:30 / FC Dallas vs La Galaxy
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0717 / 03:30 / Houston Dynamo vs NSC Minnesota Stars
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0718 / 03:30 / Saint Louis City SC vs Vancouver Whitecaps FC
Pauza
1-2
Final
1-4
Marcheaza prima
2
0723 / 04:37 / Colorado Rapids vs NY Red Bulls
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0729 / 05:30 / Los Angeles FC vs Columbus Crew
Pauza
0-1
Final
1-5
Marcheaza prima
2
0728 / 05:25 / Portland Timbers vs Real Salt Lake
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0730 / 05:30 / San Jose Earthquakes vs Sporting Kansas City
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
USA MLS Next Pro
0669 / 02:00 / Carolina Core FC vs Crown Legacy FC
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0880 / 22:00 / Toronto FC II vs FC Cincinnati 2
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0886 / 23:00 / Chicago Fire FC II vs New York City FC II
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0910 / 23:59 / Colorado Rapids 2 vs North Texas SC
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
USA USL Championship
0700 / 02:30 / Birmingham Legion FC vs Colorado Springs Switchbacks FC
Pauza
1-1
Final
2-1
0688 / 02:00 / Indy Eleven vs Loudoun United FC
Pauza
0-0
Final
1-1
0689 / 02:00 / Miami FC vs Rhode Island FC
Pauza
0-2
Final
2-3
0727 / 05:00 / Monterey Bay FC vs Tulsa Roughnecks FC
Pauza
0-0
Final
0-0
0690 / 02:00 / Pittsburgh Riverhounds vs Oakland Roots SC
Pauza
3-0
Final
5-0
0732 / 06:00 / Sacramento Republic FC vs Carolina Railhawks
Pauza
0-0
Final
0-0
0701 / 02:30 / FC Tampa Bay Rowdies vs Orange County SC
Pauza
2-0
Final
2-0
USA USL League One
0670 / 02:00 / Greenville Triumph SC vs Union Omaha SC
Pauza
0-0
Final
0-1
0671 / 02:00 / Lexington SC vs South Georgia Tormenta FC
Pauza
1-0
Final
1-2
0672 / 02:00 / One Knoxville SC vs Northern Colorado Hailstorm FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0696 / 02:30 / Chattanooga Red Wolves SC vs Richmond Kickers
Pauza
2-1
Final
3-1
0703 / 03:00 / Forward Madison FC vs Cv Fuego FC
Pauza
Anulat
Final
0-0
USA USL League Two
0681 / 02:00 / Patuxent Football Athletics vs Northern Virginia FC
Pauza
3-1
Final
5-1
0645 / 00:00 / New Jersey Copa FC vs Manhattan SC
Pauza
0-1
Final
0-4
0647 / 00:00 / Seacoast United Phantoms Pdl vs Albany Rush
Pauza
1-0
Final
1-0
0646 / 00:00 / Project 51O vs Marin FC Legends
Pauza
3-0
Final
4-0
0651 / 01:00 / FC Buffalo vs Dayton Dutch Lions
Pauza
2-0
Final
10-0
0652 / 01:00 / Monterey Bay FC Usl 2 vs Almaden FC
Pauza
0-0
Final
1-1
0698 / 02:30 / Cedar Stars Rush vs Westchester Flames
Pauza
0-0
Final
2-1
0673 / 02:00 / Charlottesville Blues vs Virginia Beach United
Pauza
0-0
Final
1-3
0674 / 02:00 / Cleveland Force SC vs Toledo Villa FC
Pauza
0-0
Final
0-0
0675 / 02:30 / Flint City Bucks vs Michiana FC
Pauza
0-0
Final
10-0
0676 / 02:00 / Fort Wayne FC vs Kings Hammer
Pauza
0-0
Final
2-0
0677 / 02:00 / Hudson Valley Hammers vs Morris Elite SC
Pauza
0-0
Final
5-5
0678 / 02:00 / Lionsbridge FC vs Virginia Marauders FC
Pauza
0-0
Final
3-0
0680 / 02:00 / Ocean City Nor Easters vs West Chester United Usl2
Pauza
0-0
Final
0-2
0682 / 02:00 / Reading United AC vs LVU Rush
Pauza
1-1
Final
2-1
0711 / 04:45 / Rochester FC vs Bavarian United SC
Pauza
1-0
Final
1-1
0679 / 02:00 / North Carolina Fusion U23 vs Charlotte Eagles
Pauza
2-0
Final
3-0
0683 / 02:30 / South Carolina United Bantams vs North Carolina FC
Pauza
0-0
Final
4-6
0684 / 02:00 / ST Petersburg FC vs Sarasota Paradise
Pauza
0-0
Final
0-1
0685 / 02:00 / Staten Island Asc vs FC Motown STA
Pauza
0-0
Final
0-0
0686 / 02:00 / Western Mass Pioneers vs Vermont Green FC
Pauza
0-0
Final
1-3
0697 / 02:30 / Asheville City SC vs Tennessee SC
Pauza
0-0
Final
2-1
0699 / 02:30 / East Atlanta FC vs Athens United
Pauza
1-2
Final
1-2
0704 / 02:15 / AHFC Royals vs Brazos Valley Cavalry FC
Pauza
0-0
Final
3-1
0705 / 03:00 / Blue Goose SC vs Mississippi Brilla
Pauza
0-0
Final
2-3
0706 / 03:00 / Corpus Christi FC vs Hill Country Lobos
Pauza
4-1
Final
8-1
0707 / 03:00 / Des Moines Menace vs Chicago Dutch Lions FC
Pauza
0-0
Final
5-0
0708 / 03:00 / Dothan United SC vs Southern Soccer Academy Kings
Pauza
0-3
Final
3-3
0709 / 04:00 / Hattiesburg FC vs Little Rock Rangers
Pauza
0-0
Final
1-1
0710 / 03:00 / River Light FC vs Chicago City SC