PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Sambata
13/07
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
1883 / 19:15 / UTA Arad vs Rapid Bucuresti
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0512 / 17:00 / Sepsi vs Poli Iasi
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Total cornere
8
Total cornere gazde
4
Total cornere oaspeti
4
Total cornere prima repriza
2
Total cornere repriza secunda
6
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
1
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
23
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Gabriel Debeljuh(Anulat); Florian Kamberi(Anulat); Gonçalo Teixeira(Anulat); Shayon Harrison(Anulat); Cosmin Matei;
Orice marcator
Gabriel Debeljuh(Anulat); Florian Kamberi(Anulat); Cosmin Matei;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0556 / 19:15 / UTA Arad vs Rapid Bucuresti
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Total cornere
9
Total cornere gazde
5
Total cornere oaspeti
4
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
5
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
2
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
23
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Imoh Ezekiel(Anulat); Borisav Burmaz(Anulat); Claudiu Petrila(Anulat); Alt Marcator Rapid Bucuresti;
Orice marcator
Imoh Ezekiel(Anulat); Claudiu Petrila(Anulat); Alt Marcator UTA Arad; Rezerva UTA Arad; Alt Marcator Rapid Bucuresti;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0602 / 22:00 / FCSB vs U.Cluj
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Total cornere
6
Total cornere gazde
6
Total cornere oaspeti
0
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
51
Primul penalty
2
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Alexandru Baluta(Anulat); Hildeberto Pereira(Anulat); Mamadou Thiam(Anulat); Alt Marcator FCSB;
Orice marcator
Hildeberto Pereira(Anulat); Mamadou Thiam(Anulat); Alt Marcator FCSB; Dan Nistor;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Argentina
Argentina (F)
4652 / 17:00 / CA Estudiantes de Caseros (F) vs Gimnasia La Plata (F)
Pauza
1-1
Final
3-3
Argentina Primera B
0623 / 21:00 / Deportivo Armenio vs Club Atletico Los Andes
Pauza
0-0
Final
1-0
0620 / 21:00 / CS Dock Sud vs CSD San Martin
Pauza
1-1
Final
1-2
0617 / 21:00 / CA Colegiales vs UAI Urquiza
Pauza
2-0
Final
3-1
Argentina Primera C
0664 / 21:00 / Lujan vs Justo Jose de Urquiza
Pauza
1-2
Final
1-3
0662 / 21:00 / Ituzaingo vs Real Pilar
Pauza
0-0
Final
0-0
0655 / 21:00 / Central Cordoba de Rosario vs Deportivo Espanol
Pauza
0-0
Final
2-1
0665 / 21:00 / Puerto Nuevo vs Centro Espanol
Pauza
1-0
Final
1-0
0654 / 21:00 / CA Lugano vs Victoriano Arenas
Pauza
0-0
Final
0-0
Argentina Primera Nacional
0585 / 21:30 / All Boys vs Club Atletico Alvarado
Pauza
0-0
Final
1-0
0562 / 20:10 / CA Chacarita Juniors vs Quilmes
Pauza
0-1
Final
0-4
0568 / 21:00 / Estudiantes BA vs Talleres de Remedios de Escalada
Pauza
1-0
Final
2-1
0608 / 21:00 / Gimnasia Y Esgrima Mendoza vs Atletico Rafaela
Pauza
0-0
Final
2-1
0530 / 18:05 / Deportivo Moron vs Chaco For Ever
Pauza
0-0
Final
1-0
0638 / 23:15 / CA Temperley vs Defensores de Belgrano
Pauza
0-0
Final
0-0
0567 / 21:00 / CA Brown de Adrogue vs Club Almagro
Pauza
0-1
Final
0-2
Argentina Turneu Federal A
0858 / 21:30 / Independiente de Chivilcoy vs CA 9 de Julio Rafaela
Pauza
0-0
Final
0-0
Australia
Australia NPL Queensland
0412 / 11:00 / Redlands Utd vs Gold Coast United FC
Pauza
0-0
Final
0-0
0414 / 11:15 / Rochedale Rovers vs Olympic FC
Pauza
0-0
Final
0-1
0415 / 11:15 / Wolves FC vs Brisbane City FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0420 / 12:00 / Queensland Lions vs Moreton City Excelsior FC
Pauza
1-1
Final
1-2
Australia NPL Capital
0388 / 08:00 / Canberra Olympic vs Gungahlin United FC
Pauza
0-3
Final
0-3
0411 / 10:45 / Monaro Panthers FC vs Yoogali SC
Pauza
0-0
Final
0-0
Australia NPL Sud Premier
0300 / 08:30 / South Adelaide FC vs Adelaide United FC
Pauza
0-3
Final
2-4
0410 / 10:30 / White City Woodville vs Raiders
Pauza
2-1
Final
3-1
0408 / 10:30 / Adelaide City vs Modbury Jets SC
Pauza
0-2
Final
0-2
0409 / 10:30 / Metro Stars vs Para Hills
Pauza
0-0
Final
0-0
0416 / 11:30 / Adelaide Olympic vs Croydon Kings
Pauza
2-1
Final
4-1
0438 / 12:45 / Adelaide Comets vs Campbelltown City
Pauza
1-1
Final
3-3
Australia NPL Victoria
0370 / 06:00 / Green Gully Cavaliers vs South Melbourne
Pauza
0-0
Final
0-1
0389 / 08:00 / Avondale Heights SC vs Oakleigh Cannons
Pauza
0-1
Final
3-3
0390 / 08:00 / Manningham United Blues vs Moreland City FC
Pauza
2-1
Final
3-3
0421 / 12:00 / Dandenong Thunder vs Port Melbourne Sharks
Pauza
2-0
Final
3-1
Australia NSW Nord
0383 / 07:30 / Maitland FC vs Broadmeadow Magic FC
Pauza
1-2
Final
1-4
0381 / 07:30 / Adamstown Rosebud FC vs Edgeworth FC
Pauza
0-2
Final
0-4
0382 / 07:30 / Lambton Jaffas FC vs Charlestown City
Pauza
1-1
Final
2-1
0393 / 09:00 / Lake Macquarie City FC vs Cooks Hill United
Pauza
1-4
Final
2-7
Australia NSW Premier
0419 / 12:00 / St George Saints FC vs NWS Spirit
Pauza
0-0
Final
0-2
0397 / 10:00 / Sydney Olympic vs C. Coast Mariners
Pauza
1-1
Final
1-2
0417 / 11:00 / Hills United FC Brumbies vs Sutherland Sharks
Pauza
0-1
Final
0-2
0418 / 12:00 / Marconi Stallion vs St George City FA
Pauza
1-0
Final
2-1
0407 / 10:30 / Leichhardt Tigers vs Wollongong Wolves
Pauza
1-0
Final
1-1
Australia Tasmania
0384 / 07:30 / Tilford Zebras vs Riverside Olympic FC
Pauza
0-1
Final
1-2
0395 / 09:30 / Launceston United Soccer Club vs Kingborough Lions
Pauza
0-2
Final
0-6
0394 / 09:30 / Glenorchy Knights vs Devonport Strikers
Pauza
3-0
Final
4-0
0396 / 09:45 / Launceston City vs South Hobart
Pauza
1-2
Final
4-2
Australia Vest Premier
0402 / 10:00 / Fremantle City vs Stirling Lions
Pauza
1-1
Final
2-2
0401 / 10:00 / Floreat Athena vs Inglewood Utd
Pauza
2-0
Final
2-0
0400 / 10:00 / ECU Joondalup vs Bayswater City
Pauza
0-1
Final
3-2
0399 / 10:00 / Balcatta vs Perth SC
Pauza
0-2
Final
0-5
0403 / 10:00 / Perth Glory FC Youth vs Olympic Kingsway SC
Pauza
0-3
Final
1-6
0398 / 10:00 / Armadale SC vs Western Knights SC
Pauza
1-0
Final
2-0
Australia Victoria Premier League 1
0386 / 08:00 / Melbourne City Y. vs Northcote City
Pauza
1-1
Final
3-1
0387 / 08:00 / North Geelong Warriors SC vs Bentleigh Greens
Pauza
2-0
Final
2-3
0385 / 08:00 / Eastern Lions SC vs Kingston City FC
Pauza
0-0
Final
0-2
0406 / 10:30 / Caroline Springs George Cross FC vs Preston Lions FC
Pauza
0-0
Final
1-0
Belarus
Belarus Cupa
0485 / 16:00 / FC Zvezda-Bgu Minsk vs Slutsksakhar Slutsk
Pauza
0-1
Final
0-5
0469 / 15:00 / FC Lida vs FC Vitebsk
Pauza
0-2
Final
0-2
0531 / 18:00 / FK Bumprom vs Slavia Mozyr
Pauza
0-3
Final
0-6
0559 / 20:00 / D-Media Minsk vs Bate Borisov
Pauza
0-4
Final
0-5
0316 / 17:00 / FC Baranovichi vs FC Smorgon
Pauza
0-1
Final
0-1
Bolivia
Bolivia Clausura
0354 / 03:00 / Always Ready vs CD Real Tomayapo
Pauza
0-0
Final
1-1
0587 / 22:00 / San Antonio Bulo Bulo vs Oriente Petrolero
Pauza
1-1
Final
1-2
0346 / 01:00 / Independiente Petrolero vs Guabira Montero
Pauza
0-0
Final
0-0
Brazilia
Brazilia - Copa Paulista
0583 / 21:00 / Uniao Suzano AC SP vs Juventus SP
Pauza
1-2
Final
2-2
0486 / 16:00 / Sao Bernardo SP vs Oeste SP
Pauza
0-0
Final
0-1
0581 / 21:00 / Sao Caetano vs Portuguesa
Pauza
0-0
Final
0-1
0599 / 22:00 / GD Prudente SP vs Atletico Votuporanguense SP
Pauza
2-1
Final
2-2
0808 / 21:00 / Comercial vs Monte Azul SP
Pauza
1-1
Final
2-1
0582 / 21:00 / Uniao Sao Joao EC SP vs Rio Claro SP
Pauza
0-0
Final
0-0
0600 / 22:00 / Gremio Desportivo SC SP vs Xv de Piracicaba
Pauza
0-0
Final
0-1
0578 / 21:00 / Capivariano SP vs Red Bull Bragantino SP
Pauza
1-0
Final
1-1
0580 / 21:00 / Primavera SP vs Sao Bento SP
Pauza
2-0
Final
2-0
0579 / 21:00 / Capivariano SP vs Red Bull Brasil SP
Pauza
1-0
Final
1-1
Brazilia Carioca
0577 / 20:45 / Cabofriense RJ vs Duque de Caxias RJ
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0564 / 20:45 / Goncalense FC RJ vs Artsul FC RJ
Pauza
0-0
Final
0-0
Marcheaza prima
-
0575 / 20:45 / Americano FC RJ vs Serrano FC RJ
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0566 / 20:45 / Olaria RJ vs Araruama FC RJ
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0565 / 20:45 / Marica FC RJ vs Resende RJ
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Brazilia Cupa
0598 / 23:15 / Juventude RS vs Internacional
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Brazilia Div. 1
0597 / 22:00 / Cruzeiro vs Red Bull Bragantino SP
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
1691 / 22:00 / Bahia vs Cuiaba MT
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Brazilia Div. 2
0627 / 23:00 / Sport Recife vs America Mineiro
Pauza
0-1
Final
1-1
0358 / 03:30 / Paysandu PA vs Ceara
Pauza
1-1
Final
2-1
0586 / 21:30 / Novorizontino SP vs Guarani
Pauza
1-1
Final
1-1
0355 / 03:00 / Botafogo SP vs Amazonas FC AM
Pauza
0-1
Final
0-1
0347 / 01:00 / Ponte Preta vs Mirassol SP
Pauza
1-1
Final
4-2
Brazilia Div. 3
0628 / 23:00 / Athletic Club Sjdr MG vs Londrina PR
Pauza
1-0
Final
2-1
0629 / 23:00 / Botafogo PB vs Confianca SE
Pauza
2-1
Final
3-3
Brazilia Div. 4
0632 / 22:00 / River PI vs Maranhao MA
Pauza
0-1
Final
0-1
0574 / 21:00 / Santa Cruz FC RN vs Iguatu CE
Pauza
2-1
Final
2-1
0596 / 22:00 / Uniclinic CE vs America RN
Pauza
0-2
Final
1-2
0595 / 22:00 / Sergipe SE vs Jacuipense BA
Pauza
0-0
Final
0-1
0591 / 22:00 / Juazeirense vs Retro FC Brasil
Pauza
0-1
Final
1-2
0593 / 22:00 / Petrolina PE vs ASA
Pauza
0-1
Final
0-3
0592 / 22:00 / Manauara EC AM vs Sao Raimundo RR
Pauza
1-0
Final
4-0
0631 / 23:00 / Princesa Dos Solimoes AM vs Rio Branco AC
Pauza
2-0
Final
2-0
0633 / 23:00 / SC Humaita AC vs Manaus FC AM
Pauza
1-1
Final
2-5
0573 / 21:00 / Ipora GO vs Real FC DF
Pauza
1-0
Final
3-0
0589 / 22:00 / Capital FC TO vs Uniao EC Rondonopolis MT
Pauza
1-0
Final
2-0
0630 / 23:00 / Portuguesa RJ vs Real Noroeste ES
Pauza
1-0
Final
3-0
0666 / 02:00 / Serra FC ES vs Nova Iguacu RJ
Pauza
0-1
Final
1-2
0594 / 22:00 / Sao Jose SP vs Pouso Alegre MG
Pauza
1-0
Final
1-1
0588 / 22:00 / CA Patrocinense MG vs Santo Andre SP
Pauza
0-1
Final
0-1
0590 / 22:00 / Inter de Limeira SP vs Costa Rica EC MS
Pauza
0-0
Final
1-0
Brazilia U20 Brasileiro
2755 / 21:00 / Gremio RS U20 vs Corinthians SP U20
Pauza
2-1
Final
3-3
Canada
Canada Premier League
0363 / 05:00 / Vancouver Langley FC vs Atletico Ottawa
Pauza
0-0
Final
0-3
0634 / 23:00 / Cavalry FC vs York 9 FC
Pauza
0-0
Final
1-2
Chile
Chile Cupa
0356 / 03:00 / Cobreloa vs Deportes Iquique
Pauza
0-1
Final
0-2
0558 / 19:30 / Union Espanola vs Dep. Magallanes
Pauza
0-3
Final
0-5
Chile Divizia Secunda
0843 / 19:00 / CD Provincial Ovalle FC vs Puerto Montt
Pauza
1-1
Final
1-2
0846 / 00:00 / San Antonio Unido vs CD Concon National FC
Pauza
0-1
Final
3-2
0845 / 22:00 / Provincial Osorno vs Deportes Concepcion
Pauza
1-1
Final
1-4
Chile Primera B
0601 / 22:00 / Deportes Temuco vs San Marcos de Arica
Pauza
0-0
Final
0-0
China
China - League 1
0461 / 14:00 / Dalian Young Boy FC vs Suzhou Dongwu
Pauza
1-0
Final
2-0
0413 / 11:00 / Heilongjiang Ice City vs Chongqing Tonglianglong FC
Pauza
0-0
Final
0-0
0464 / 14:30 / Nanjing City vs Yunnan Yukun
Pauza
0-2
Final
0-2
0465 / 14:30 / Shanghai Jiading City Dev vs Jiangxi Lushan
Pauza
2-0
Final
3-1
China - League 2
0422 / 11:00 / Beijing Institute of Technology vs Taian Tiankuang
Pauza
0-0
Final
1-2
0424 / 12:00 / Shaanxi Union FC vs Langfang Glory City FC
Pauza
0-1
Final
1-2
0463 / 14:30 / Rizhao Yuqi vs Hubei Istar
Pauza
1-0
Final
1-0
0423 / 12:00 / Guandong GZ-Power FC vs Ganzhou Ruishi FC
Pauza
2-1
Final
2-1
0432 / 12:30 / Hunan Xiangtao vs Haikou Mingcheng
Pauza
1-1
Final
2-2
China Super League
0304 / 09:30 / Qingdao West Coast FC vs Hangzhou Lvcheng
Pauza
1-2
Final
5-2
Marcheaza prima
1
0468 / 14:35 / Shandong Luneng Taishan FC vs Qingdao Zhongneng
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0467 / 14:35 / Meizhou Hakka vs Nantong Zhiyun
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0470 / 15:00 / FC Shanghai Shenhua vs FC Changchun Yatai
Pauza
1-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
0471 / 15:00 / Shenzhen Peng City vs FC Henan Jianye
Pauza
0-0
Final
0-0
Coreea de Sud
Coreea de Sud Div.1
0446 / 13:00 / Ulsan vs Seoul
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0459 / 13:30 / Daejeon vs Gangwon
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0460 / 13:30 / Jeju Utd vs Pohang
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Coreea de Sud Div.2
0441 / 13:00 / Chunnam vs Chungnam Asan FC
Pauza
3-0
Final
3-2
0458 / 13:30 / Cheongju FC vs Ansan Greeners
Pauza
1-0
Final
2-1
0457 / 13:30 / Cheonan City FC vs Suwon
Pauza
1-0
Final
1-2
Coreea de Sud Div.3
0443 / 11:00 / Gimhae FC vs Daegu FC II
Pauza
2-0
Final
5-0
0445 / 13:00 / Paju Citizen FC vs Changwon City FC
Pauza
1-0
Final
1-2
0442 / 13:00 / Gangneung City FC vs Busan Transportation Corporation FC
Pauza
1-1
Final
2-1
Egipt
Egipt div.1
0545 / 21:00 / National Bank of Egypt SC vs Smouha SC
Pauza
1-1
Final
1-2
Estonia
Estonia Div.1
0504 / 17:00 / JK Trans Narva vs Nomme Kalju
Pauza
2-1
Final
2-2
0466 / 14:30 / Parnu JK Vaprus vs FC Nomme United
Pauza
1-0
Final
2-0
Estonia Div.2
0433 / 12:30 / Viimsi JK vs Tartu JK Welco
Pauza
2-3
Final
2-4
0474 / 15:00 / JK Tabasalu vs FC Elva
Pauza
1-0
Final
2-2
0475 / 15:00 / Tallinna Fc Flora U21 vs FC Tallinn
Pauza
0-1
Final
0-4
0472 / 15:00 / Harju JK Laagri vs JK Tallinna Kalev
Pauza
1-1
Final
3-3
0473 / 15:00 / Paide Linnameeskond U21 vs FCI Levadia Tallinn U21
Pauza
2-1
Final
3-1
Estonia Div.3
0478 / 15:00 / Tallinna JK Legion vs Viljandi JK Tulevik
Pauza
0-1
Final
2-1
Filipine
Filipine Liga 1
0404 / 10:00 / Manila Montet FC vs Manila Digger FC
Pauza
0-4
Final
2-8
0434 / 12:30 / DH Cebu FC vs Mendiola FC
Pauza
2-0
Final
5-1
0440 / 15:30 / Loyola Meralco Sparks vs Kaya FC
Pauza
0-3
Final
0-3
0484 / 12:45 / Maharlika Taguig FC vs United City
Pauza
0-4
Final
2-9
Finlanda
Finlanda Div. 2
0493 / 16:00 / TPS Turku vs Salpa
Pauza
1-0
Final
2-3
Marcheaza prima
1
0492 / 16:00 / Kerho 07 vs PK-35 Helsinki
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Finlanda Div. 3
0494 / 16:00 / FC Jazz vs OLS Oulu
Pauza
1-1
Final
3-1
0495 / 16:00 / PK Keski-Uusimaa vs KPV Kokkola
Pauza
1-3
Final
4-5
Finlanda Div. 4 A
0487 / 16:00 / Myllykosken Pallo -47 vs Atlantis FC/Akatemia
Pauza
0-1
Final
2-1
0505 / 17:00 / Nurmijarven Jalkapalloseura vs Grankulla Ifk
Pauza
0-1
Final
1-1
0532 / 18:00 / Lahden Reipas vs Pepo Lappeenranta
Pauza
1-0
Final
1-1
Finlanda Div. 4 B
0488 / 16:00 / Hjs Akatemia vs Tampere United
Pauza
1-0
Final
2-0
0489 / 16:00 / Sexypoexyt vs FC Inter Turku 2
Pauza
1-1
Final
2-3
0542 / 18:30 / Tampereen Ilves 2 vs FC Honka
Pauza
0-1
Final
2-1
Finlanda Div. 4 C
0490 / 16:00 / GBK Kokkola vs Narpes Kraft
Pauza
2-1
Final
3-2
0491 / 16:00 / Kuopion Elo vs Tornion Pallo 47
Pauza
0-0
Final
0-2
0547 / 19:00 / SJK Akatemia/2 vs JBK Pietarsaari
Pauza
1-0
Final
1-2
0546 / 19:00 / OTP FC vs OPS
Pauza
4-1
Final
6-2
International
Amicale cluburi
4168 / 12:00 / Waldhof Mannheim vs Ujpest
Pauza
0-1
Final
1-1
4190 / 14:00 / PSV Eindhoven vs Club Brugge
Pauza
0-0
Final
1-1
4674 / 11:00 / Chrobry Glogow vs KS Sleza Wroclaw
Pauza
0-0
Final
1-0
4675 / 11:00 / Esmtk Budapest vs Dorogi FC
Pauza
2-0
Final
4-1
4673 / 11:00 / Belchatow vs Skra Czestochowa
Pauza
2-0
Final
2-3
4676 / 11:00 / HNK Gorica vs Lok. Zagreb
Pauza
2-0
Final
3-0
4677 / 11:00 / Komarom Vse vs KFC Komarno
Pauza
0-2
Final
1-3
4678 / 11:00 / Penzugyor SE vs FC Hatvan
Pauza
1-2
Final
1-2
4679 / 11:15 / Unex Unicov vs 1.sk Prostejov
Pauza
1-0
Final
1-2
4680 / 11:30 / AS Monaco vs Cercle Brugge
Pauza
1-1
Final
1-1
4682 / 11:30 / Usti Nad Labem vs Varnsdorf
Pauza
0-1
Final
1-4
4681 / 11:30 / SV Lafnitz vs Miercurea Ciuc
Pauza
2-0
Final
2-2
4683 / 12:00 / Austria Viena vs Zlin
Pauza
1-0
Final
1-0
4684 / 11:00 / NK Nafta vs Zalaegerzseg
Pauza
2-1
Final
3-3
4686 / 12:00 / Polonia Bytom vs MKS Kluczbork
Pauza
1-1
Final
2-1
4685 / 12:00 / Opava vs Fotbal Trinec
Pauza
0-1
Final
1-1
4689 / 13:00 / Chojnice vs Blekitni Stargard Szczecinski
Pauza
0-0
Final
1-1
4690 / 13:00 / Chrobry Glogow vs KKS 1925 Kalisz
Pauza
1-0
Final
2-0
4688 / 13:00 / Burghausen vs Unterhaching
Pauza
1-0
Final
1-1
4691 / 13:00 / PKS Olimpia Elblag vs Elana Torun
Pauza
0-0
Final
1-1
4693 / 14:00 / Cardiff vs Kortrijk
Pauza
1-1
Final
3-1
4692 / 14:00 / Brondby IF vs Antwerp
Pauza
0-0
Final
0-0
4694 / 14:00 / Den Bosch vs Jong PSV
Pauza
1-0
Final
1-0
4695 / 14:00 / Feyenoord vs Genk
Pauza
1-1
Final
3-1
4696 / 14:00 / Ried vs Zilina
Pauza
1-0
Final
3-0
4697 / 14:30 / Aberystwyth Town vs Llanelli
Pauza
0-1
Final
0-1
4698 / 14:30 / York City vs Sheffield Utd.
Pauza
1-1
Final
1-2
4702 / 15:00 / Köln vs Offenbach
Pauza
1-1
Final
3-1
4699 / 15:00 / Bonner SC vs Duisburg
Pauza
0-1
Final
1-1
4707 / 15:00 / Vaduz vs FC St. Gallen 1879
Pauza
0-0
Final
0-1
4700 / 15:00 / Gillingham vs Millwall FC
Pauza
0-0
Final
0-0
4701 / 15:00 / Heracles Almelo vs FCV Dender EH
Pauza
1-1
Final
1-1
4703 / 15:00 / PAOK vs Union Saint-Gilloise
Pauza
1-0
Final
1-2
4704 / 13:00 / SC Paderborn 07 II vs Hessen Kassel
Pauza
0-0
Final
2-1
4705 / 15:00 / Sparta Rotterdam vs Den Haag
Pauza
1-1
Final
1-1
4706 / 15:00 / Stuttgart (Am) vs Saarbrucken
Pauza
1-1
Final
1-2
4708 / 15:30 / MFK Skalica vs Karvina
Pauza
0-2
Final
0-2
4709 / 15:30 / Raal La Louviere vs Boulogne
Pauza
1-1
Final
3-2
4710 / 16:00 / Accrington vs Wigan
Pauza
0-1
Final
1-4
4711 / 16:00 / Amiens SC vs FC Chambly
Pauza
0-1
Final
0-1
4712 / 16:00 / Armagh City FC vs Dungannon
Pauza
1-2
Final
1-3
4713 / 15:00 / AZ Alkmaar vs Excelsior Rotterdam
Pauza
4-0
Final
8-0
4714 / 16:00 / Bangor FC vs Linfield
Pauza
0-4
Final
1-4
4715 / 16:00 / Cleethorpes Town FC vs Grimsby
Pauza
0-1
Final
0-2
4716 / 16:00 / Dresden vs FC Viktoria Berlin
Pauza
1-1
Final
2-1
4719 / 16:00 / Luzern vs Stuttgart
Pauza
0-0
Final
0-0
4720 / 16:00 / Rukh Vinnyky vs Osijek
Pauza
0-2
Final
1-3
4718 / 16:00 / Jablonec vs AC Sparta Prague B
Pauza
3-0
Final
4-1
4722 / 16:00 / Zwickau vs Hertha Berlin
Pauza
0-4
Final
1-6
4717 / 16:00 / Hartberg vs Trnava
Pauza
0-0
Final
1-1
4721 / 16:00 / Young Boys vs Aarau
Pauza
1-0
Final
1-0
4725 / 16:30 / Nurnberg vs 1860 Munich
Pauza
0-1
Final
1-1
4723 / 16:30 / Ammanford vs Cardiff Met University
Pauza
1-0
Final
1-0
4724 / 15:30 / Dordrecht vs Willem II
Pauza
0-2
Final
4-4
4726 / 17:00 / Ajax vs Rangers
Pauza
2-1
Final
2-1
4727 / 17:00 / Bath City vs Bristol Rovers
Pauza
0-0
Final
0-1
4731 / 17:00 / Schalke vs Dinamo Kiev
Pauza
1-1
Final
2-2
4730 / 17:00 / Harrogate vs Huddersfield
Pauza
2-2
Final
2-3
4732 / 17:00 / Sparta P. vs Salzburg
Pauza
1-2
Final
2-2
4733 / 17:00 / Stevenage vs Watford FC
Pauza
1-1
Final
2-2
4729 / 17:00 / Darmstadt vs Swift Hesperange
Pauza
3-0
Final
5-1
4734 / 17:00 / Tonbridge vs Chatham Town
Pauza
1-1
Final
1-3
4735 / 17:00 / Ware FC vs Royston Town
Pauza
1-2
Final
2-3
4736 / 17:00 / Warrington Town vs Rochdale
Pauza
3-0
Final
3-0
4737 / 17:00 / Witton Albion vs Radcliffe Borough
Pauza
1-0
Final
1-3
4740 / 18:00 / Guingamp vs Le Mans
Pauza
1-1
Final
1-2
4738 / 18:00 / Astoria Walldorf vs Hoffenheim
Pauza
0-2
Final
1-7
4744 / 16:30 / Vlasim vs SK Zapy
Pauza
1-1
Final
1-1
4743 / 18:00 / Rijeka vs Karlsruher
Pauza
0-0
Final
0-1
4742 / 18:00 / Neuchatel Xamax FC vs Lausanne
Pauza
0-1
Final
0-3
4739 / 18:00 / Austria Klagenfurt vs Koper
Pauza
1-1
Final
1-1
4741 / 18:00 / Lubeck vs Hamburg
Pauza
2-0
Final
2-5
4745 / 19:30 / FK Zeleznicar Pancevo vs Trabzonspor
Pauza
0-1
Final
1-3
4746 / 18:30 / NK Dinamo Zagreb vs Besiktas
Pauza
Anulat
Final
0-0
4748 / 18:30 / Telstar vs K.v.v. Quick Boys
Pauza
2-0
Final
2-2
4747 / 18:30 / SCR Altach vs Grasshopper Club Zurich
Pauza
0-0
Final
1-0
4750 / 19:00 / FC Stadlau vs Wiener Viktoria
Pauza
0-1
Final
0-4
4751 / 19:00 / Gateshead vs Sunderland AFC
Pauza
2-1
Final
2-1
4753 / 19:00 / MTK Budapest vs Honved
Pauza
1-2
Final
4-3
4752 / 20:00 / Levski Sofia vs Netanya
Pauza
0-1
Final
2-2
4754 / 19:00 / Primorje Ajdovscina vs Budafoki Mte
Pauza
0-1
Final
1-2
4755 / 19:00 / Servette FC vs Etoile Carouge FC
Pauza
1-1
Final
1-2
4749 / 19:00 / Budejovice vs Ried
Pauza
2-0
Final
4-2
4756 / 19:00 / Young Boys vs Wil 1900
Pauza
0-3
Final
1-3
4757 / 19:30 / Fenerbahce Istanbul vs Racing Strasbourg
Pauza
4-0
Final
4-0
4759 / 20:00 / Lugano vs Parma Calcio
Pauza
2-0
Final
3-1
4758 / 20:00 / Kremser SC vs SK Vorwarts Steyr
Pauza
1-0
Final
2-0
4760 / 20:00 / Vitesse vs PAOK
Pauza
0-1
Final
2-1
5056 / 12:00 / FC Stade Ls Ouchy vs Fc Biel Bienne
Pauza
1-1
Final
2-2
5057 / 16:00 / FSV Hollenbach vs SGV Freiberg
Pauza
2-0
Final
3-1
5058 / 16:00 / Mossley AFC vs Halifax
Pauza
0-1
Final
0-1
5059 / 16:00 / Polonia Bytom vs LKS Goczalkowice-Zdroj
Pauza
0-0
Final
4-0
5060 / 16:30 / Trefelin BGC vs Haverfordwest County
Pauza
0-2
Final
0-2
5061 / 17:00 / Aveley FC vs Billericay
Pauza
0-0
Final
0-0
5062 / 17:00 / Brackley vs Shrewsbury
Pauza
0-0
Final
1-1
5063 / 17:00 / Eastbourne vs Hashtag United
Pauza
1-0
Final
1-1
5064 / 17:00 / Farnborough vs Sutton
Pauza
2-1
Final
3-1
5074 / 15:00 / PEC Zwolle vs Horsens
Pauza
1-2
Final
1-2
5065 / 20:00 / FC Liefering vs Lommel SK
Pauza
1-0
Final
4-0
5066 / 17:00 / FC United of Manchester vs Barrow
Pauza
0-2
Final
0-3
5067 / 17:00 / Go Ahead Eagles vs Gent
Pauza
Anulat
Final
0-0
5068 / 17:00 / Hearts vs Leyton
Pauza
1-1
Final
1-2
5071 / 17:00 / Northampton vs Norwich City
Pauza
0-2
Final
0-3
5072 / 17:00 / Oldham vs Stockport
Pauza
1-0
Final
1-0
5069 / 17:00 / MTK Budapest vs Kozarmisleny SE
Pauza
0-0
Final
0-2
5073 / 17:00 / Paderborn vs Birmingham City
Pauza
2-0
Final
5-0
5075 / 17:30 / Einheit Rudolstadt vs Jena
Pauza
0-3
Final
0-3
5076 / 17:30 / Rapid Viena vs Debrecen
Pauza
1-1
Final
3-2
5078 / 18:00 / Slovacko vs Zizkov
Pauza
4-1
Final
4-1
5077 / 18:00 / Kapfenberg vs Liebherr Gak
Pauza
1-1
Final
1-4
5079 / 19:00 / SV Meerssen vs Maastricht
Pauza
0-2
Final
0-5
5080 / 21:00 / Panathinaikos vs AEK Larnaca
Pauza
1-0
Final
3-1
5081 / 21:00 / SL Benfica vs Celta Vigo
Pauza
2-0
Final
2-2
5082 / 17:00 / Workington vs Carlisle
Pauza
0-0
Final
0-0
5070 / 17:00 / NEC Nijmegen vs Standard Liege
Pauza
1-1
Final
1-2
Amicale Feminin
4188 / 01:00 / Paraguay (F) vs Chile (F)
Pauza
0-3
Final
1-4
4189 / 22:00 / Australia (F) vs Canada (F)
Pauza
1-1
Final
1-2
Islanda
Islanda div.2
0548 / 19:00 / Afturelding vs Thor Akureyri